Hakkımızda

Uzun yıllardır, aralıksız hizmet verdiğimiz korsan taksi hizmetimizi kurumsal olarak sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin hesaplı, güvenilir ve temizlik koşullarına uygun aldığı bu hizmeti, İstanbul içerisinde vermekteyiz. Hizmet koşullarına uygunluğu müşterilerimizin yorumları ve geri dönüşleriyle taçlandırmış olmakla beraber, hesaplı yolculuğu tüm İstanbullulara sunmaktayız.

Korsan Taksi Vip Hizmetlerimiz, İstanbul’un 39 ilçesinde, Avrupa ve Anadolu yakalarında, müşterilerimizin bulunduğu konumdan başlatarak sunmaktayız. İnternet sitemiz ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden, gerek whatsapp ile gerek telefon ile bize ulaşan müşterilerimize İstanbul’un neresinde olursa olsun aynı fiyatlandırmayla eşit hizmet sunmaktayız.

Ülkemizde Korsan Taksi uygulamasının arttığı son dönemlerde uzun yıllar vermenin gururunu, müşterilerimizle aramızda oluşmuş sadakat bağıyla kuvvetlendirmekteyiz. Tanınırlığımızın hizmet anlayışımızla yaymamızdan kaynaklı bugün havalimanı transfer hizmetlerini de geniş ölçekte sunmaktayız.

Her gün büyüyen araç filomuzla sayesinde hem çalışanlarının mutlu hem de müşterilerimizin huzurlu yolculuk yapması için gayretimizi büyüyen ailemiz ile beraber eş güdümlü gerçekleştirmekteyiz. İster müşteri olarak ister çalışan olarak bizimle iletişime geçmek isteyen kişiler, iletişim bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçebilir.

Bizi Arayın Hemen Fiyat Alın

Şimdi Ara