Beyoğlu Korsan Taksi

7/24 taksi hizmeti almak isteyen yolcularımız genellikle Beyoğlu korsan taksi hizmetlerini tercih etmektedir. Bu sayede gece saat kaç olursa olsun aynı fiyat tarifesi üzerinden ucuza yolculuk yapabilmektedir. İstanbul’un en fazla eğlence yerlerine sahip ilçelerin başında gelen Beyoğlu’nda bu hizmeti almak isteyen kişiler ister arayarak isterse whatsapp üzerinden Yol Arkadaşım taksiyi arayarak hizmetlerden yararlanabilirler.

Beyoğlu Korsan Taksi Fiyatı

Gece hayatının yoğun olarak yaşandığı Beyoğlu ilçemizde korsan taksi tercih edilmesinin en büyük sebebi ucuz olmasıdır. Ayrıca Yol Arkadaşım tercih edildiğinde gece saat kaç olursa olsun, gündüz fiyat uygulaması geçerli olmaktadır. Ayni gündüz bir noktadan ötekine girmek isteyen yolcularımız ne kadar ödüyorsa, gece de korsan taksi hizmeti kapsamında aynı fiyatı ödemektedir.

Beyoğlu korsan taksi fiyatı hesaplanırken her hangi bir yanlışlık olmaması için seyahate çıkmadan önce fiyat öğrenebilir. Yazılı kalmasını isterseniz whatsapptan sorup yolculuğa çıkmadan önce karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede güvenilir, ucuz ve kaliteli bir hizmeti, temizlik koşullarına uygun taksilerimizden alabilirsiniz.

Şimdi Ara